“Apvienotā saraksta LZP/LRA/LP” Ministru prezidenta amata kandidāts būs Pīlēns

Partiju apvienības “Apvienotais saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu apvienība, Liepājas partija” (“Apvienotais saraksts LZP/LRA/LP”) Ministru prezidenta amata kandidāts būs biedrības “Apvienotais Latvijas saraksts” iniciators, uzņēmējs Uldis Pīlēns.

2022. gada 20. jūlijā 11:52

Partiju apvienība šodien arī atklāja vēlēšanu saraksta pirmos numurus. Rīgā ar pirmo numuru vēlēšanu sarakstā iekļauts Saeimas deputāts Didzis Šmits (LZP), kurš 13.Saeimā tika ievēlēts no partijas “KPV LV” saraksta, taču vēlāk no partijas izstājies, pēc laika kļūstot par Latvijas Zaļās partijas biedru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl – Vēlēšanas 2022: ko sagaidīt no uzņēmēja Pīlēna veidotās jaunās politiskās apvienības?

Vidzemē ar pirmo numuru startēs Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns (LRA), Zemgalē – Saeimas deputāts Edgars Tavars (LZP), Kurzemē – ekspremjers, Saeimas deputāts Māris Kučinskis (LP), bet Latgalē – Juris Viļums (LRA).

Tavars un Kučinskis 13.Saeimā tika ievēlēti no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta, taču šogad ZZS Saeimas frakcija sašķēlās, Kučinskim un Tavaram pārtraucot sadarbību ar šo frakciju.

Viļums bija 12. Saeimas deputāts, kur iekļuva, startējot no Latvijas Reģionu apvienības saraksta (LRA). Kandidējis arī 13. Saeimas vēlēšanās, taču LRA neizdevās pārvarēt 5% barjeru iekļūšanai parlamentā.

Šodien arī tika parakstīts sadarbības līgumu starp politisko partiju apvienību un Ulda Pīlēna iniciēto biedrību “Apvienotais Latvijas saraksts”, kurā pulcējušies dažādu jomu profesionāļi.

14.Saeimas vēlēšanas paredzētas oktobra pirmajā dienā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm