tv3.lv

Vējonis noliedz, ka Gruzijā būtu piedalījies sarunās par ”Citadeles” pārdošanu

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, kurš piedalījās braucienā uz Gruziju kopā ar citiem ”Vienotības” politiķiem un potenciālo bankas ”Citadele” pārstāvi, LNT raidījumā ”Dombura studija” norāda, ka ceļojumā devies kopā ar savu sievu. Par to cik un kādi pasažieri atrodas lidmašīnā viņš nevarot atbildēt.

2014. gada 29. septembrī 22:44

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņots, ka Raimonds Vējonis un bankas ”Citadele” pircēja –  ASV investīciju fonda ”Ripplewood Holdings” oficiālais pārstāvis Valdis Siksnis šovasar devās kopīgā braucienā uz Gruziju. Tas notika tieši laikā, kad izšķīrās ”Citadeles” pārdošanas cena. Braucienā piedalījās arī citi ”Vienotības” politiķi, piemēram, bijušais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis.

Brauciena dalībnieki noliedz, ka Gruzijā būtu apsprieduši ”Citadeles” pārdošanu. Viņi stāsta, ka turp devušies atvaļinājumā un tas, ka visi bijuši vienā lidmašīnā, esot tikai sakritība.

Raidījuma ”Dombura studija” priekšvēlēšanu diskusijā tika apspriesta Latvijas ārējā un iekšējā drošība: kas to apdraud un kas var stiprināt? Rīgas mērs Nils Ušakovs, Vējoņa apgalvojumus par braucienu uz Gruziju kopā ar sievu nodēvēja par meliem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm