tv3.lv

Vējonis: Būtu kauns sūtīt vecus ieročus Ukrainai

Ukrainā krīze saasinās, ko darīs Krievija un ko Rietumi? Kādai jābūt Latvijas pozīcijai starptautiskajā drošības politikā? LNT raidījumā ”Dombura studija” saruna ar aizsardzības ministru Raimondu Vējoni. 

2014. gada 1. septembrī 21:47

Šonedēļ Velsā ir paredzēts NATO samits, kurā galvenais darba kārtības jautājums būs iespējama rīcība pret Krieviju. Kāda ir Latvijas pozīcija attiecībā uz notikumiem Ukrainā?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis atzīst, ka atbalsts Ukrainai ir jāsniedz noteikti. Viņš norāda, ka Latvija savu iespēju robežās sniegs finansiālu palīdzību Ukrainai, šobrīd, runa ir par 50 000 eiro. Militāru palīdzību Latvija diemžēl nevar sniegt, jo valsts rīcībā esošais bruņojums ir pārāk vecs.

Krievijas karaspēka regulārās daļas trešdien iebruka Ukrainas teritorijā un ieņēma Novoazovskas pilsētu Azovas jūras piekrastē. Piektdien krievu tanki jau bija pie Ukrainas Azovas jūras lielākās pilsētas Mariupoles.

Pēdējo divu mēnešu laikā karot uz Ukrainu nosūtīti 15 000 Krievijas karavīru un jau vismaz simts no viņiem karadarbībā zaudējuši dzīvību, pirmdien paziņoja Krievijas cilvēktiesību aizsardzības organizācija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm