Valsts robežsardze: Situācija uz ārējās robežas ir stabila un kontrolēta

Situācija uz ārējās robežas ir stabila un kontrolēta, informēja Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļā.

4. oktobrī 12:38

Kopumā kopš 19. septembra, kad spēkā stājušies ar valdības lēmumu noteiktie ierobežojumi nebūtiskai ceļošanai, Krievijas valstspiederīgo plūsma samazinājusies par 23%.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepriekšējā diennaktī ārējo robežu šķērsojuši 205 Krievijas valstspiederīgie, kas ir vidēji piecas reizes mazāk nekā kaimiņvalstīs – Igaunijā tie ir 990 Krievijas Federācijas pilsoņi, bet Lietuvā – 958.

Kopumā kopš 19. septembra Krievijas-Latvijas un Baltkrievijas-Latvijas valsts robežu ir šķērsojuši 4435 Krievijas valstspiederīgie, tikai tie, kas atbilst valdības lēmumā noteiktajām izņēmuma kategorijām.

Aizvadītajā diennaktī ieceļošana Latvijā liegta 22 Krievijas valstspiederīgajiem, savukārt kopumā kopš 19. septembra 171 Krievijas Federācijas pilsonim.

Ārzemniekiem ieceļošana atteikta, gan balstoties uz Ministru kabineta lēmumā noteikto, gan arī uz citiem apstākļiem.

Uz “zaļās” robežas ar Krieviju nav konstatēti gadījumi, kad personas mēģinātu to šķērsot nelikumīgi, lai ieceļotu Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm