tv3.lv

Ušakovs: bez piena un gaļas produktiem ”Rižkije dvoriki” ir krietni tukšāki

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs piektdien, 5.septembrī, turpinot darba vizīti Maskavā, tikās ar tirdzniecības tīkla ” Alije parusa” prezidenti Olgu Blažko un apmeklēja no šī tīkla veikalu, kur izvietoti Latvijas pārtikas stendi ”Rižkije dvoriki”.

2014. gada 5. septembrī 18:07

”Skaidrs, ka bez piena un gaļas produktiem ”Rižkije dvoriki” ir krietni tukšāki kā iepriekš. Bet mums ir ļoti svarīgi šīs vietas saglabāt. Tajā brīdī, kad sankciju karš beigsies, mums būs iespējas ar šiem produktiem atgriezties,” norāda N.Ušakovs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmais ”Rižskij dvorik” tika atvērts 2011.gada 5.decembrī lielveikalu tīkla ”Alije parusa” veikalā tirdzniecības centrā ”Ščuka”.

Pašlaik Maskavā ir vairāk nekā 30 stendi ”Rižskij dvorik”.

N. Ušakova vizīte Maskavā ilgs vairākas dienas, kurās viņš tiksies ar Krievijas vicepremjeru Arkādiju Dvorkoviču un Maskavas mēru Sergeju Sobjaņinu, kurš pārstāv kaimiņvalstī valdošo partiju ”Vienotā Krievija”, ar kuru N. Ušakova vadītajai partijai ”Saskaņas centrs” ir sadarbības līgums.

Skaties.lv jau iepriekš ziņoja, ka Rīgas mēra skatījumā Eiropas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju nedošot nekādu pozitīvu rezultātu. Viņaprāt, esot ”jādzīvo uz citas planētas”, lai uzskatītu, ka, ierobežojot noteiktām Krievijas amatpersonām iespēju ceļot pa Eiropu, iespējams kaut ko atrisināt.

Šie izteikumi un uzskati radīja arī asu vārdu pārmaiņu sociālajos tīklos starp Rīgas mēru N. Ušakovu un ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kurš, savukārt, norādīja, lai labāk N. Ušakovs aizstāv Latvijas neatkarību, nevis apšaubāmos ”dvorikus”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm