Ukrainas iedzīvotājiem bezmaksas braukšanu Rīgas sabiedriskajā transportā plāno pagarināt vēl par pusgadu

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja pirmdien, 5. decembrī, atbalstīja grozījumus pašvaldības saistošajos noteikumos, kas paredz, ka Rīgas atbalsta centrā reģistrētajiem Ukrainas civiliedzīvotājiem arī nākamgad tiks piešķirti 100% braukšanas maksas atvieglojumi galvaspilsētas sabiedriskajā transportā.

2022. gada 5. decembrī 16:49

Šā gada vasarā pieņemtais domes lēmums paredz, ka Ukrainas kara bēgļi bez maksas transportā var braukt līdz šā gada beigām. Tagad šo termiņu paredzēts pagarināt līdz 2023. gada 30. jūnijam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grozījumi saistošajos noteikumos vēl jāpieņem domes sēdē un jāapstiprina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai.

Braukšanas maksas atvieglojumus Rīgas sabiedriskajā transportā – tramvajā, trolejbusā un autobusā – var saņemt Ukrainas civiliedzīvotāji, kuri reģistrējušies Rīgas atbalsta centrā un dzīvo Rīgā.

Tie Ukrainas civiliedzīvotāji, kuriem vēl nav e-talona un nav piešķirta braukšanas maksas atlaide, var doties uz “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem un Rīgas atbalsta centru Ukrainas iedzīvotājiem Amatu ielā 4, lai pieteiktos personalizēta e-talona izgatavošanai un atlaides saņemšanai, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un izdruku ar Latvijā piešķirto personas kodu.

2022. gada septembri un oktobrī Ukrainas civiliedzīvotāji Rīgas sabiedriskajā transportā veikuši vidēji 266 000 reģistrāciju mēnesī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm