tv3.lv

TV3 Ziņas visu diennakti – darbu sāk tiešsaistes medijs “tv3.lv”

Šodien, 18. janvārī, darbu uzsācis jauns tiešsaistes medijs “TV3.lv”, kas turpmāk interneta lietotājus operatīvi informēs par aktuālajiem notikumiem Latvijā un pasaulē, iepazīstinās ar sporta, kultūras un dzīvesstila kaislībām, kā arī, cieši sadarbojoties ar citām mediju grupas TV3 Group platformām, sniegs ekskluzīvu ieskatu pašmāju raidījumos un šovos.

18. janvārī 1:45

Jaunais portāls kļūs par universālu platformu, kura redakcija strādās ciešā sadarbībā ar TV3 Ziņu žurnālistiem un vietējā satura veidotājiem, nodrošinot ekskluzīvu un operatīvu informāciju, kas papildināta ar videomateriāliem un bildēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lai arī vairumam cilvēku joprojām asociējamies ar televīziju, TV3 Group turpina paplašināt robežas, kļūstot par izteiktu multiplatformu mediju. Mūsu digitālo produktu attīstīšana ir loģisks solis ceļā uz medija mērķi – kļūt par lietotāju pirmo izvēli dažādās platformās,” skaidro TV3 Group Latvijā vadītājs Mindaugs Rakausks.

Portāla galvenais uzsvars būs operatīva un kvalitatīva Latvijas un pasaules ziņu pasniegšana. “TV3.lv” redakcija strādās roku rokā ar TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu dienestu, viens otru papildinot. Dienas gaitā tiks apkopota informācija, ko vēlāk papildinās vakara sižeti un TV3 ziņu žurnālistu sagatavotā informācija, kas portālā būs pieejama īsi pēc ētera.

“”TV3.lv” izveidošana ļauj mūsu ziņu dienestam pastāstīt un parādīt vairāk. Aizvadīto divu gadu laikā cilvēkiem jāsadzīvo ar informācijas pārbagātību. Laiks ir vērtība, tādēļ lasītājiem tiecamies nodrošināt ne tikai jaunākās, bet arī saprotamas un cilvēcīgas ziņas,” akcentē portāla galvenais redaktors Ģirts Krastiņš.

Strādājot pie portāla izveides, tika ieguldītas lielas pūles, lai piemeklētu mūsdienīgus tehniskos risinājumus, kas lasītājam palīdzēs orientēties plašajā informācijas apjomā, padarot kopskatu vieglāk uztveramu, kā arī ļaus ātri un ērti atrast interesējošo informāciju.

“Esam izveidojuši portālu pilnībā no jauna. Galvenais uzdevums bija sniegt iespējas portāla redakcijai pasniegt stāstus un ziņu sižetus tieši tā, kā viņi tos ir iecerējuši, lai lasītājam padarītu saturu pēc iespējas vieglāk atrodamu un uztveramu,” izklāsta TV3 Group Digitālās nodaļas vadītājs Matīss Miezis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Portāls “TV3.lv” kļūs par mājām šoviem un raidījumiem, ko var redzēt TV3, TV6, Go3 un citās TV3 Group platformās. Apmeklētājiem būs iespēja ieskatīties gan aizkulisēs, gan arī paskatīties uz ēterā redzēto no cita skatpunkta. Tā ir lieliska iespēja sekot līdzi spraigākajiem notikumiem pašmāju karstākajos šovos.

Būs pieejami arī izklaidējoši materiāli par aktuālāko Latvijas un pasaules slavenību dzīvēs un izklaides industrijā kopumā.

TV3.lv” būs arī durvis uz plašo sporta pasauli, piedāvājot operatīvus sporta rezultātus, kas papildināti ar ekskluzīviem video un spēļu apskatiem. Lai lasītājam būtu vieglāk orientēties sporta jomā, būs pieejamas arī aktuālas intervijas un atzītu ekspertu komentāri.

TV3.lv” – uzzini vairāk!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm