"TV3 Group" ieceļ jaunu TV, radio un digitālo mediju vadītāju Latvijā

Par lielākās komercmediju “TV3 Group” Baltijā uzņēmuma SIA “All Media Latvia” vadītāju kļuvis Mindaugs Rakausks.

2020. gada 4. februārī 16:32

Mindaugs Rakausks “All Media Latvia” jaunajā amatā stāsies 2. martā un turpmāk vadīs TV kanālu, radio un digitālo mediju portfeli. Kristians Antings turpinās vadīt “TV3 Group” Baltijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mindaugs Rakausks līdz šim strādājis “TV3 Group” uzņēmumā “All Media Lietuva” par komercdirektoru, kur pārraudzīja reklāmas pārdošanas aktivitātes TV, radio un digitālajiem medijiem. Savas karjeras laikā Mindaugs strādājis vairākos vadošos amatos kā pārdošanas un mārketinga vadītājs “Bite Group”, “Sorainen” and “Plasta”.

“Esmu gandarīts, ka Mindaugs ir pieņēmis piedāvājumu vadīt TV, radio un digitālos medijus Latvijā. Viņa pieredze mediju un telekomunikāciju nozarēs un ievērojamie rezultāti, būs liels ieguvums “TV3 Group” darbībai un attīstībai Latvijā. Mindaugs kopā ar “All Media Lietuva” vadības komandu ir panācis, ka “TV3 Group” uzņēmums Lietuvā ir kļuvis par vienu no veiksmīgākajām TV grupām visā Eiropā. Šī būs lieliska iespēja strādāt kopā, lai attīstītu uzņēmumu arī Latvijā,” norāda “TV3 Group” vadītājs Baltijā Kristians Antings.

“Esmu ļoti priecīgs pievienoties “TV3 Group” komandai Latvijā. TV3 ir ietekmīgākais mediju zīmols valstī, kas vienlīdz ir milzīgs gods un atbildība visai komandai. Mans uzdevums būs attīstīt un nostiprināt TV3 pozīcijas tirgū,” stāsta “TV3 Group” uzņēmuma “All Media Latvia” jaunais vadītājs Mindaugs Rakausks.

Par “TV3 Group”:

Mediju grupā “TV3 Group” ietilpst TV kanāli: TV3, TV6, 3+, TV3 Life, TV3 Mini, TV8, TV3 Sport, TV3 Sport 2, TV3 Film; radio kanāli: Star FM, Radio Volna un Power Hit Radio; video portāli TV3 Play; digitālā reklāmas platforma SmartAD; ziņu un izklaides portāli: Skaties.lv, Uudised.ee, Buduaar.ee un TV3.lt, kā arī lielākā maksas video platforma Baltijā Go3 un viens no vadošajiem televīzijas piegādātajiem Home3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm