tv3.lv

Tas brīdis ir klāt! Vēlies jaunu auto, 700 eiro dāvanu karti no “Circle K” vai “Grenardi”? TV3 Lielās spēles fināls jau rīt

Jauns gads nereti katram cilvēkam iesākas ar kādu mazāku vai lielāku apņemšanos. Citiem tā ir sporta zāle, vēl citiem tā ir pašam savas mājas iegāde. Bet varbūt tava lielā apņemšanās šogad ir jauna automašīna? Kanāls TV3 Lielās spēles finālā Tev dāvina šādu iespēju. Piedalies un varbūt tieši Tu mājās dosies ar TOYOTA C-HR HYBRID STYLE!

2019. gada 3. janvārī 10:26

Līdz pat 4. janvārim, tas nozīmē, vēl tikai šodien, skaties kanālu TV3 un no plkst. 17.00 līdz pat 23.00 vakarā, mēģini savā TV ekrānā ieraudzīt īpašo, sarkano tēlu. Līdz ko redzi, reģistrējies spēlei 10 minūšu laikā –  vairāk informāciju meklē ŠEIT!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gaidi izlozi 4. janvāra vakarā raidījumā “Bez Tabu”. Ja vēl neesi pieteicies, tad izdari to un gaidi izlozi! Jo arī pārējās  balvas: “LG OLED Televizors”, “GIVEN by GRENARDI dāvanu karti 700 EUR vērtībā”, “Circle K dāvanu karti 700 EUR vērtībā” un citi labumi Tevi jau gaida. Vairāk informācijas meklē šeit! 

Skaties TV3 un laimē dāvanas! Tiekamies jau 4. janvārī “Bez Tabu”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm