tv3.lv

Starptautiskajā dienā pret homofobiju, transfobiju un bifobiju Rīgā izkar praida karogus

Šodien visā pasaulē atzīmē Starptautisko dienu pret homofobiju, transfobiju un bifobiju. Arī Rīgas ielās, paužot atbalstu vienlīdzīgām tiesībām un brīvībām, izkārti praida karogi.

17. maijā 14:11

Īrijas vēstniecība Rīgā kā jau katru gadu savā logā izkārusi praida karogu. Savā ‘’Twitter’’ kontā vēstniecība norāda, ka šodien un katru dienu ir kopā ar Latvijas LGBTQ kopienu un svin seksuālo un dzimumu dažādību, apliecinot katram indivīdam raksturīgo cieņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat ASV vēstniecība Rīgā, atzīmējot Starptautisko dienu pret homofobiju, transfobiju un bifobiju, mastā uzvilkusi praida progresa karogu.

Arī pie uzņēmuma ‘’Printful’’ Rīgas biroja ēkas, Raiņa bulvārī, ‘’Draugiem Group’’ runasvīrs Jānis Palkavnieks kopā ar nevalstiskās organizācijas ‘’Mozaīka’’ valdes locekli Kasparu Zālīti izkāruši praida progresa karogu. Kā ‘’Twitter’’ norāda Palkavnieks, karogs pie ēkas plīvos mēnesi – līdz pat Rīgas praidam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zināms, ka Rīgā šovasar atgriezīsies praids, kura aktivitātēm tiks veltīta vesela nedēļa laikā no 13. līdz 19. jūnijam. Nedēļas garumā tiks atzīmēta LGBTQ+ kopienas vēsture un sasniegumi, svinēta vienlīdzība.

Savukārt norišu kulminācija gaidāma 18. jūnijā, kad norisināsies praida gājiens. Šī gada ‘’Riga Pride’’ gājiena oficiālais sadarbības partneris ir ‘’Kyiv Pride’’, un, solidarizējoties ar cilvēkiem Ukrainā, praida gājiena vadmotīvs būs – brīvība.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm