tv3.lv

Spēcīgais vējš Ventspilī radījis postījumus: nogāzti vairāk nekā 70 koku

Veicot pilsētas apsekošanu, piektdienas rītā konstatēja vairāk nekā 70 nogāztu koku visā Ventspils teritorijā, informēja pašvaldības iestādes “Ventspils Komunālā pārvalde” sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Helēna Blumberga.

21. janvārī 11:42

Piektdien apsekos arī mežu masīvus Staldzenē un Dienvidrietumu rajonā pie desmitās laipas. Operatīvais dienests SIA “Galantus” strādā divās brigādēs, sadarbojoties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, lai zāģētu un likvidētu nolūzušos kokus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ņemot vērā, ka vēja brāzmas turpināsies arī piektdien, koku zāģēšanu veiks pakāpeniskā un prioritārā secībā, primāri novācot tos kokus, kas bloķē ielas un brauktuves, taču kokus parkos, skvēros, kapos, mežos un citur turpinās sakopt gan šajā nedēļas nogalē, gan arī nākamnedēļ, norāda Blumberga.

Viņa piebilda, ka citi būtiski infrastruktūras bojājumi pilsētā nav novēroti. Dažviet gāztie koki īslaicīgi bloķēja satiksmi Riņķu ielā un Viļņu ielā, taču dežūrdienesti operatīvi novāca lauztos kokus, atjaunojot satiksmi šajās ielās, savukārt Kuldīgas ielā 3 un iekšpagalmā Brīvības ielā 27 vēja gāztie koki uzkrita stāvošām automašīnām.

Pašvaldības iestāde pateicas iedzīvotājiem, kuri aktīvi turpina ziņot par vētras radītajiem postījumiem, tādējādi kopīgiem spēkiem cenšoties novērst radītās sekas. Lai pēc iespējas operatīvāk veiktu dažādu bojājumu novēršanu pilsētas teritorijā, iedzīvotāji var ziņot, zvanot uz Ventspils Komunālās pārvaldes tālruni 63 624 269 darba dienās, darba laikā, vai arī Ventspils Pašvaldības policijas dežūrdaļai pa tālruni 63 680 808.

Pārvalde arī aicina būt uzmanīgiem gan gājējiem, gan autovadītājiem – nenovietot auto un arī pašiem nepārvietoties lielu un potenciāli bīstamu koku tuvumā.

Ceturtdienas vakarā vējš Ventspilī sasniedza ātrumu 33 metrus sekundē, turklāt vairākos rajonos bija novērojami elektrības traucējumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm