Sieviete Lielbritānijā par 1200 eiro pasūtījusi Latvijas amatpersonas slepkavību, ziņo policija

Policija apjomīgas izmeklēšanas un operatīvā darba rezultātā šā gada janvārī novērsusi kāda vīrieša pasūtījuma slepkavību. Valsts policija aizturējusi sievieti, kura no Lielbritānijas pasūtījusi kādas valsts amatpersonas slepkavību Rīgā.

2017. gada 21. februārī 19:45

Par to sieviete piedāvājusi 1200 eiro. Potenciālo slepkavu sieviete atradusi internetā. Policijas pārstāvji neatklāj, cik augsta ranga valsts amatpersonas slepkavība bija plānota. Slepkavība bija jāizdara pie amatpersonas darbavietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijas pārstāvji skaidroja, ka nozieguma motīvi nav saistīti ar amatpersonas profesionālo darbību, bet galvenā versija ir personiska nepatika, jo sieviete ar amatpersonu bija savstarpēji pazīstami.

Sievietei slepkavības izdarītāju vēl nebija izdevies atrast. Sadarbībā ar britu kolēģiem sievieti Lielbritānijā izdevās aizturēt un šobrīd tiek kārtotas formalitātes sievietes nogādāšanai Latvijā.
Amatpersonas, kuras slepkavība plānota, darbavietu policija neatklāja, taču tā nav bijusi augsta ranga. Iepriekš draudus amatpersona nebija saņēmusi.

Par izmeklēšanas rezultātiem policija informēja preses konferencē, kurā uzstājās VP Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš, kā arī Kriminālizmeklēšanas pārvaldes Slepkavību atklāšanas un personu meklēšanas nodaļas priekšnieks Romāns Jašins.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāk par noziegumu TV3 ziņās plkst. 19:00!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm