Saskaņiete Stepaņenko premjeram lūdz izvērtēt “Papardes zieda” aktivitātes

Viena no organizācijām, kas Latvijā mudina jauniešus izglītot par seksuālo veselību, kā arī ceļ trauksmi par HIV izplatību, ir “Papardes zieds”. Taču šīs aktivitātes nepatīk daļai Saeimas deputātu.

2018. gada 14. septembrī 19:29

Tā, piemēram, “Saskaņas” pārstāve Jūlija Stepaņenko kopā ar desmit citiem deputātiem parakstījusi iesniegumu, lūdzot premjeram Mārim Kučinksim (ZZS) izvērtēt biedrības “Papardes zieds” darbību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stepaņenko satrauc “Papardes zieda” saistība ar Džordža Sorosa dibināto starptautisko fondu “Open Society Foundations”, kurš pērn biedrību atbalstīja ar 61 529 eiro. Stepaņenko iesniegumu parakstījuši galvenokārt saskaņieši un No sirds Latvijai (NSL) deputāti – Inguna Sudraba, Aivars Meija.

Deputātus aizdomīgus darījuši “Papardes zieda” aicinājumi jauniešus izglītot par seksuālo veselību.

“Papardes zieds” vadītāja Iveta Ķelle stāsta, ka organizācija strādā atklāti, mājaslapā var redzēt, kādi ir biedrības projekti un to finansētāji. Organizācija uzsver, ka svarīgākais ir izglītot Latvijas jauniešus reproduktīvās veselības jautājums, nevis aizklāt acis tikumības saukļu aizsegā.

Iveta Ķelle
“Papardes zieds” vadītāja

Trīs gadu laikā meklējām finansējumu gan Latvijā, gan ārpus, lai veiktu pētījumu, izprastu vecāku skatījumu, lai saprastu jauniešu zināšanas. Vēlamies parādīt, ka nedrīkstam noliegt jauniešiem informācijas skaidrošanu. Ja mēs neskaidrosim, viņi meklēs paši. Pornogrāfija ir kļuvusi par ļoti mazu bērnu izziņas avotu.

Stepaņenko iesniegumu nākamtrešdien skatīs Saeimas pieprasījumu komisijas sēdē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm