tv3.lv

Žaklīna Cinovska kļuvusi par Pirmā Baltijas Kanāla radošo direktori

Par “Pirmā Baltijas kanāla” (PBK) radošo direktori kļuvusi izklaides žanra režisore-producente un “iTV” vadītāja Žaklīna Cinovska, “Skaties.lv” informēja Cinovska.

2021. gada 22. septembrī 15:15

Šāds lēmums saistīts ar PBK  stratēģijas maiņu, jo no 27. septembra PBK skatītājiem piedāvās jaunu saturu latviešu valodā. Tādejādi PBK kanāls cer piesaistīt lielāku auditoriju latviski runājošo skatītāju vidū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kanāls skatītājiem piedāvās izklaidējošu saturu, kas ieskaņots latviešu valodā. Kanāla saturs būs pilnībā jauns, tie būs izklaidējoša un detektīvu žanra seriāli, šovi, kā arī pašmāju raidījumi un seriāli, kas līdz šim bija vērojami arī “iTV”.

Žaklīnas izaicinājums ir pilnībā rebrendēt kanāla tēlu, padarot to pievilcīgāku latviski runājošajai auditorijai, un saglabāt arī līdzšinējo krieviski runājošo skatītāju.

Viņa skaidro, ka izklaides žanrs ir pateicīga joma, jo tā ir vienlīdz svarīga abām auditorijām, turklāt Cinovska ir uzkrājusi lielu pieredzi tieši darbā ar latviski runājošo auditoriju.

Žaklīna Cinovska, izklaides žanra režisore-producente

“Pirmos mēnešus, protams, tikai ieskriesimies, pētīsim šīs auditorijas vēlmes un prasības, bet jau novembrī un decembrī plānojam mūsu skatītājiem piedāvāt arī jaunu vietējo saturu, tostarp populārākos “iTV” raidījumus un seriālus. Padomā ir arī citi tematiski pārsteigumi un negaidīti satura risinājumi.”

Žaklīna atzīst, ka mainīt darba vidi viņai bija nopietns izaicinājums. “Bija ierasts, ka pati sev esmu priekšniece un pati arī 100% uzņemos atbildību, jo kopš 19 gadiem esmu bijusi televīzijas režisore un producente, veidojot visu žanru televīzijas projektus, līdz pat savai “iTV” televīzijai. Piekrītot kļūt par PBK radošo direktori, pirmkārt, bija jāapzinās, ka esmu daļa no komandas, nevis vienīgais kapteinis –  pati uz sava kuģa. Sev par izbrīnu ļoti ātri iejutos jaunajā komandā, darbs patiesi ir radošs un izaicinājumiem pilns. Turklāt tas joprojām jāsavieno ar sava “iTV” attīstīšanu, kuru tagad pa lielai daļai esmu uzticējusi jaunajai komandai,” norāda Cinovska.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa uzsver, ka PBK ir televīzijas kanāls Latvijā ar ļoti lielu auditoriju, un tā ir liela atbildība skatītāju priekšā. Līdz šim galvenokārt viņa strādājusi ar latviski runājošu auditoriju, tāpēc ar prieku darbojas vienā komandā ar PBK kanāla vadību un analītiķiem, lai ar viņiem kopā radītu jaunu saturu latviešu valodā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm