tv3.lv

“Visi dziedātāji uz skatuves netiks!” Divi pieredzes bagāti seniori no Jelgavas apšauba atjaunotās Mežaparka estrādes ietilpību

2018. gada 5. jūlijā 19:55

Pirmo Dziesmu un deju svētku mēģinājuma dienu aizvadījuši arī koristi Mežaparka atjaunotajā estrādē. Lai gan, raugoties apkārt, viss izskatās skaisti izremontēts un sakārtots, divi seniori no Jelgavas atzīst, ka viņus jaunā estrāde neapmierina!

Abus kungus satrauc doma, ka ne visi dziedātāji sestdien un svētdien tiks uz lielās Mežaparka estrādes skatuves. Abi seniori novērojuši, ka Dziesmu svētku dalībnieki ir vairāk nekā paredzētās vietas dziedātājiem uz pakāpieniem.

Abi brašie dziedātāji mēģinājuma laikā jau bija uzkāpuši uz sev paredzētā pakāpiena pašā estrādes augšā, taču silto saules staru un daudzo dalībnieku dēļ vīri īsti nav varējuši slodzi izturēt un nokāpuši atvilkt elpu!

Tā kā mēģinājumi ilgst no paša rīta līdz vēlam vakaram, arī abi kungi nakšņo viesmīlīgās skolas telpās! Viņi domā, ka par dalībniekiem senākos laikos tika vairāk piedomāts. Kungi šādi izsakās, jo paši ir izbaudījuši laikus, kad pat darbavietās speciāli dalībniekiem dotas brīvdienas, lai piedalītos Dziesmu svētkos.

Vairāk par senioru pieredzes stāstiem un novērojumiem skaties pievienotajā video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm