tv3.lv

Vilcienos Valga‑Rīga un Rīga‑Valmiera, kā arī Rīga‑Krāslava braukuši Covid‑19 inficētie

Vilcienos Valga-Rīga un Rīga-Valmiera 26. februārī, kā arī vilcienā Rīga-Krāslava 2. martā braukuši Covid-19 inficētie, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

2021. gada 3. martā 11:00

SPKC epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka divi pasažieri, kuriem apstiprināta Covid-19 infekcija, 26. februārī braukuši ar vilcienu Valga – Rīga (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 875) plkst. 7.01 no Siguldas līdz Rīgai, sēdējuši pirmspēdējā vagonā un atpakaļ ar vilcienu Rīga-Valmiera (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 864) plkst. 17.30 no Rīgas līdz Siguldai, sēdējuši pirmajos vagonos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 2. martā braucis ar vilcienu Rīga-Krāslava (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 704 KR) plkst. 16.19 no Rīgas uz Daugavpili, sēdējis pirmajā vagonā.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos attiecīgajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi laikus izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm