tv3.lv

Vilcienos Sigulda‑Rīga un Rīga‑Sigulda 8. maijā braucis Covid‑19 inficētais

Vilcienos Sigulda-Rīga un Rīga-Sigulda 8. maijā braucis Covid-19 inficētais, informēja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

2021. gada 10. maijā 10:20

SPKC epidemiologi epidemioloģiskajā izmeklēšanā ir noskaidrojuši, ka pasažieris ar apstiprinātu Covid-19 infekciju 8. maijā braucis ar vilcienu Sigulda-Rīga (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 833) plkst. 9.09 no Siguldas uz Rīgu un atpakaļ ar vilcienu Rīga-Sigulda (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 838) plkst. 12.46 no Rīgas uz Siguldu. Abos virzienos sēdējis otrajā vagonā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajos vilcienu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Novērojot Covid-19 infekcijai raksturīgus simptomus, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt par būšanu kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, iespējams savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Patlaban ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi – akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums un citas, Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm