tv3.lv

VIDEO: tā, zobus klabinādami, autovadītāji brauc Bauskas novadā

2017. gada 6. martā 17:16

Šodien Bauskas novada domes ārkārtas sēdē deputāti vienbalsīgi pieņēma lēmumu par lūgumu Ministru kabinetam izsludināt ārkārtas situāciju Bauskas novadā saistībā ar valsts autoceļu ar grants segumu kritisko stāvokli un noteikt tūlītēji veicamos nepieciešamos pasākumus ārkārtējās situācijas novēršanai.

Pašvaldībā uzskata, ka valsts autoceļi ar grants segumu šogad ir katastrofālā stāvoklī. Bauskas novada uzņēmēji, tiekoties ar iedzīvotājiem visos novada pagastos, apkopojuši informāciju par ceļu stāvokli un tā ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi. Pieaicinot ceļu būves speciālistus, pagastos veikta arī ceļu apsekošana, identificējot problemātiskos ceļus, konstatējot būtiskos defektus, ceļu uzturēšanas vājās vietas.

Foto

Uzņēmēji pēc tam nosūtījuši prasību valdībai, lai tā nekavējoties izveidotu valstisku mehānismu grants ceļu glābšanai un atjaunošanai, nosakot galvenās prioritātes, tajā skaitā finanšu atbalsta un nodokļu politikas saskaņošanu. Tiek norādīts, ka pretējā gadījumā iedzīvotāju aizbraukšana no valsts turpināsies un apsīks uzņēmējdarbība novadā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm