tv3.lv

Veselības inspekcijā vēlas izveidot pacientu tiesību nodaļu

Šorīt TV3, stāstot par imunologa Jevgēnija Ņikiforenko lietu, Slokenberga vērtēja, ka šajā lietā darbs virzās uz priekšu, pagājušajā nedēļā saņemts viens jauns pacientes iesniegums, informācija nodota prokuratūrai un Valsts policijai. Veselības inspekcijā saņemtas arī atbalsta vēstules mediķim, kas arī tikšot nodotas tiesībsargiem.

Slokenberga atzīmēja, ka daži iesniegumi ir jau par vairākus gadus seniem notikumiem un iestājies noilgums, lai Veselības inspekcija varētu vērst pret mediķi kādas sankcijas, tāpēc iesniedzējas mudinātas vērsties pie tiesībsargiem.

Taujāta, vai saskata savu atbildību šīs lietas kontekstā, Slokenberga pieļāva, ka varbūt nav gana izsekojusi kolēģu darbam. Veselības inspekcijā rosinātajai dienesta pārbaudei rezultāti tiekot gaidīti pēc divām nedēļām.

Kopumā, runājot par Veselības inspekcijā saņemtajām sūdzībām, iestādes vadītāja stāstīja, ka lielākā daļa sūdzību ir par komunikāciju problēmām ar mediķiem, īpaši asi tas jūtams Covid-19 laikā, kad, piemēram, pacienti sūdzas, ka nevar piekļūt mediķiem vai saņemt no viņiem atgriezenisko saiti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm