tv3.lv

Vēlies īrēt dzīvokli? Uzmanies no krāpniekiem nekustamo īpašumu jomā

Cilvēku vēlme dzīvot jaunā, remontētā, mājīgā un saulainā miteklī bieži vien beidzas ar to, ka veselais saprāts uz brīdi atslēdzas. Tad nu tas ir lauciņš, kurā parasti sāk saimniekot krāpnieki. LNT raidījuma ”Degpunktā” komanda sniedz labu pamācību visiem tiem, kuri meklē sev jaunu dzīvesvietu un vēlas īrēt dzīvokli.

2014. gada 24. septembrī 21:05

Rīgas Brasas iecirkņa likumsargi atklāj, ka pēdējo dažu dienu laikā, policijas palīdzību meklējuši vairāki cilvēki, kuri kļuvuši par krāpnieku upuriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visos gadījumos, scenārijs ir pilnīgi vienāds. Meklējot iespēju īrēt dzīvokli, ļaudis interneta sludinājumu portālos uzgājuši izdevīgu piedāvājumu. Tad sekojusi saziņa ar mitekļa izīrētāju, kurš apstiprinājis, ka dzīvoklis tik tiešām ir pieejams, taču lielā pieprasījuma dēļ, lai rezervētu šo mitekli nepieciešams veikt priekšapmaksu. Tikko tā veikta, viltus saimnieks nozūd bez pēdām.

Policija aicina visus labi apdomāt, pirms veikt šādus steidzīgus pārskaitījumus. Ja meklējat mitekli, labāk tomēr no sākuma kāroto objektu apskatīt dzīvē.

Tāpat, lieti noder arī īpašumtiesības apliecinošu dokumentu pārbaude un tikai tad, kad ar izīrētāju jau noslēgts līgums, varat veikt priekšapmaksu.

Protams, arī šādas darbības jūs nepasargās no ļaundariem, taču iespēja iekrist viņu lamatās būs krietni vien mazāka.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm