tv3.lv

Vējonis rādīs piemēru tautai un sestdien stundu savā mājoklī nelietos elektrību

Sestdien, 19. martā, Valsts prezidents Raimonds Vējonis pievienosies visiem akcijas Zemes stunda atbalstītājiem Latvijā un pasaulē, kas laikā no pulksten 20:30 līdz 21:30 simboliski nelietos elektrību, tādējādi apliecinot izpratni par klimata pārmaiņu nozīmību.

2016. gada 18. martā 10:49

Valsts prezidents aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, uzņēmumu, pašvaldības un valsts iestādi pievienoties akcijai un simboliski vienu stundu nelietot elektrību, kā arī ikdienā izdarīt videi draudzīgas izvēles.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mums katram ir pienākums rūpēties par vidi, kurā dzīvojam. Dalība Zemes stundā ikvienam ir lieliska iespēja parādīt, ka mums rūp klimata pārmaiņas un esam gatavi rīkoties, lai sargātu vidi. Esmu iestājies par videi draudzīgu dzīvesveidu un saimniekošanu, tāpēc aicinu ikvienu sargāt dabas resursus, taupīt elektrību un šķirot atkritumus,” saka Valsts prezidents.

Zemes stundā apgaismojumu izslēgs un elektrības lietošanu samazinās Valsts prezidenta pagaidu rezidencē Melngalvju namā un Valsts prezidenta Jūrmalas rezidencē, kur pašlaik strādā Raimonds Vējonis.

Zemes stunda ir Pasaules Dabas fonda organizēta vispasaules akcija, kas visā pasaulē notiek jau desmito reizi. Tās laikā uzņēmumi, pašvaldības un ikviens cilvēks izslēdz apgaismojumu vai citas elektroierīces uz vienu stundu, lai parādītu atbalstu aktīvai rīcībai pret klimata pārmaiņām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm