Vējonis: Aprīlis būs nozīmīgs mēnesis, lai izvērtētu šīs valdības darbu

No valdības tiek sagaidīti drosmīgi lēmumi veselības un izglītības nozarē. Vai nu tie tiks pieņemti līdz aprīlim, vai arī to nebūs gadiem ilgi, tā intervijā “900 sekundēm” apliecināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

2017. gada 16. februārī 9:35

Tā kā ASV pirmsvēlēšanu diskusijā runāja par NATO, tad Baltijas valstīm jāpierāda savi mērķi aizsardzības jautājumos, uzskata Vējonis. Šobrīd potenciālā Baltijas valstu prezidentu tikšanās ar jaunievēlēto ASV prezidentu Donaldu Trampu vēl ir tālu priekšā – nekāds konkrēts laiks nav iezīmēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Komentējot Latvijas attiecības ar Krieviju, Valsts prezidents norādīja, ka tās turpina būt “iesaldētas” Ukrainas dēļ, taču sadarbība notiek, un viens no jautājumiem, kas jāpabeidz, ir robežu jautājums.

Runājot par pašmāju valdību, Vējonis norādīja, ka aprīlis būs ļoti nozīmīgs mēnesis tās darba novērtējumam un viņš sagaida drosmīgus lēmumus veselības un izglītības nozarē. Jebkurai nozarei var dot naudu, bet jābūt skaidrībai, kā to tērē, taču šobrīd ir sajūta ka tas ir kā “purvā”, uzskata prezidents.  “Vai nu tie ir aprīlī vai arī to nebūs gadiem ilgi,” viņš saka.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm