tv3.lv

Veiksmes stāsts! Risks, iegādājoties Dziesmu svētku biļetes, un necerēta iekļūšana Mežaparka estrādē

2018. gada 9. jūlijā 12:22

Veiksmes stāstu Dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā “Zvaigžņu ceļā” piedzīvoja kāda meitene, kura līdz pat vakardienai nenojauta, ka būs viena no tām, kurai būs iespēja klātienē Mežaparka estrādē baudīt grandiozos svētkus.

Mežaparka Lielajā estrādē sapulcējušies desmitiem tūkstoši cilvēku – lielā noslēguma koncerta dalībnieki un skatītāji. Koncerta dalībnieku skaits bija iespaidīgs 19 500 – ne tikai koru dalībnieki, bet arī putēju orķestri un dejotāji. Tiek lēsts, ka kopumā Mežaparka estrādes teritorijā vienkopus bija vairāk kā 75 000 cilvēku.

Divas māsas, pēc viena ieraksta sociālajā tīklā “facebook.com”, 10 minūšu laikā tika pie, viņuprāt, lētām un izdevīgām Dziesmu svētku biļetēm. Kopā par abām tika samaksāts 120 eiro, par ko meitenes brīnās, jo oficiālajos biļešu iegādāšanās punktos tās maksāja pat divreiz, trīsreiz dārgāk.

Viņas atzīst, ka līdz pat pēdējam brīdim bija sajūta, ka viņas varētu būt apkrāptas, bet, ieejot teritorijā, sapratušas, ka šis patiešām bija stāsts ar veiksmīgām beigām. Ieņemot sēdvietas, meitenes atskārtušas, ka, iegādājoties šīs biļetes, abas ir ne tikai pamatīgi ietaupījušas, bet arī trāpījušas desmitniekā, jo sēdējušas gandrīz pie pašas skatuves.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm