tv3.lv

Uz dienesta pārbaudes laiku no amata atstādināts viens RNP Juridiskās pārvaldes darbinieks

Uz dienesta pārbaudes laiku no amata atstādināts viens SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) Juridiskās pārvaldes darbinieks, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

2021. gada 14. janvārī 13:20

Dienesta pārbaude tiek veikta saistībā ar plašsaziņas līdzekļos atspoguļoto situāciju par parādu piedziņas praksi RNP un zvērināta tiesu izpildītāja Rolanda Veinberga negodprātīgu rīcību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēl divi par parādu piedziņas procesu atbildīgie darbinieki saslimuši un atrodas darba nespējā.

Lasi vēl – Bordāns: Saistībā ar tiesu izpildītāju Veinbergu sāktā pārbaude būs labs materiāls, lai ietu tālāk

“Mūsu uzdevums ir skrupulozi izvērtēt katra iesaistītā RNP darbinieka paveikto parāda piedziņas sistēmas pilnveidošanā, kā arī individuālu atbildību par izveidojušos situāciju ar uzņēmuma klienti, kura neliela apjoma parādu piedziņas procesā ir zaudējusi īpašumu,” saka RNP valdes priekšsēdētājs Ronalds Neimanis.

Viņš arī pauda, ka, sākoties pārbaudēm, darba nespēja nereti tiek izmantota, lai novilcinātu laiku. Tomēr viņš ir pārliecināts, ka tiks precīzi noteikta katra darbinieka atbildība.

Dienesta pārbaudes laikā tiek vērtēta RNP darbinieku rīcība parādu piedziņas procesā, nododot parādu piedziņas lietas zvērinātiem tiesu izpildītājiem, tās atbilstība uzņēmuma un tā klientu interesēm.

Šonedēļ RNP nosūtīja Veinbergam pieprasījumu sniegt apkopojumu par izpildei nodotajām piedziņas lietām ar mērķi pieprasīt lietas atpakaļ piedzinējam. Tas nozīmē, ka viņam prasīts nodot atpakaļ RNP visas šogad saņemtās piedziņas lietas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

RNP informē, ka pagājušā gada nogalē sāktais darbs pie jaunas debitoru politikas izstrādes, ar kuras palīdzību tiks sistematizēts darbs ar parādniekiem, plānots pabeigt nākamo divu mēnešu laikā.

Iepriekš TV3 raidījums “Nekā personīga” ziņoja, ka tiesu izpildītāja Veinberga rīcības rezultātā 89 gadus veca vientuļa sirmgalve zaudējusi gan dzīvokli, gan naudu – 28 000 eiro, un policija sākusi kriminālprocesu par krāpšanu lielā apmērā.

Par iespējamiem zvērināta tiesu izpildītāja darbību regulējošo normu pārkāpumiem zvērināta tiesu izpildītāja Veinberga rīcībā ar sirmgalvei piederošo īpašumu tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) ir rosinājis izvērtēt Veinberga saukšanu pie disciplināratbildības un atstādināšanu no amata.

Tāpat tika vēstīts, ka RNP valde ir pieņēmusi lēmumu uz laiku nenodot jaunas parādu piedziņas lietas tiesu izpildītājam Veinbergam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm