tv3.lv

Ugunsdzēsēju glābēju praktiskajās mācībās inscinēs ugunsgrēku “Latvijas finierī”

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) ceturtdien, 15. oktobrī, plkst. 10.00 piedalīsies Latvijā lielākā kokapstrādes uzņēmuma “Latvijas finieris” rīkotajās ugunsdzēsības praktiskajās mācībās Rīgā, informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļā.

2020. gada 14. oktobrī 17:00

Mācību scenārijs paredz, ka uzņēmuma “Latvijas finiera” ražošanas telpās ir izcēlies ugunsgrēks. No finiera preses izplūdusi un aizdegusies termoeļļa, ugunsgrēks izplatās uz ēkas jumtu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot uzņēmuma rīcības plānu ugunsgrēka gadījumā, kā arī amatpersonu spējas veikt un vadīt ugunsgrēka dzēšanas un glābšanas darbus.

Mācībās piedalīsies VUGD amatpersonas no Rīgas reģiona pārvaldes pirmās, otrās un devītās daļas, Olaines daļas, kā arī nodarbinātie no “Latvijas finiera”.

Mācību organizētāji aicina iedzīvotājus nesatraukties, redzot ugunsdzēsības transportlīdzekļu kustību un ugunsdzēsēju glābēju darbu uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu.

Atminies, kā bija toreiz: VIDEO: Latvijas Finiera rūpnīcas ugunsgrēkā cietušajam konstatēti pirmās pakāpes apdegumi

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm