“Uber”, “airBnB” – Eiropas Parlaments ķeras pie “kopīgošanas” biznesa platformas sakārtošanas

Eiropas Parlaments sācis darbu pie godīgas konkurences nodrošināšanas nozarēs, kuras pēdējā laikā ļoti izmainījušas modernās uzņēmējdarbības metodes. Ir runa, piemēram, par līdzbraukšanas pakalpojumu “Uber”, kas izmainījis taksometru nozari un “AirBnB” biznesa modeli, kas mainījis tūrisma industriju.

2017. gada 22. jūnijā 21:18

Eiroparlaments īpašu uzmanību pievērsīs, lai tiktu ievēroti augsti patērētāju tiesību standarti, kā arī tam, lai tiktu maksāti nodokļi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar katru gadu aug to eiropiešu skaits, kuri izmanto dažādas tā dēvētās “kopīgošanas” biznesa platformas. Taču pagaidām uz tām neattiecas tik stingri regulējumi, un tāpēc patērētājiem var nākties ciest. Piemēram, rezervējot naktsmājas caur AirBnb, dzīvokļa īpašnieks pat pēdējā brīdī var rezervāciju atcelt, taču viesnīcas šādi rīkoties nedrīkst.

Inese Vaidere
EIROPAS PARLAMENTA DEPUTĀTE (VIENOTĪBA)

Ir svarīgi, lai šis ekonomikas veids tiktu regulēts, lai cilvēki nezaudētu naudu krāpniecības rezultātā, lai tiktu nomaksāti nodokļi, lai par darbiniekiem, kas darbojas šajās ekonomikās, arī tiktu maksāti nodokļi, un lai viņi nepaliktu neaizsargāti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm