tv3.lv

TVPlay mēnesī sasniedz gandrīz 7 miljonus skatījumu

Latvijas lielākais video portāls TVPlay mēnesī sasniedz gandrīz 7 miljonus skatījumu, kas ir gandrīz par 2 miljoniem vairāk nekā vidēji mēnesī 2015. gadā. Saturu skatītāji lieto ne tikai datoros, bet arī mobilajās ierīcēs (telefonos un planšetdatoros). Pērn satura patēriņš mobilajās ierīcēs audzis par 52% un šobrīd sasniedz jau tik pat lielu apjomu kā datoros.

2016. gada 21. martā 13:59

Turklāt TVPlay mobilā aplikācija lejupielādēta jau 305 000 reižu un kļuvusi par vienu no iecienītākajām satura aplikācijām Latvijā. TVPlay labie rezultāti pierāda tendenci, ka arvien vairāk skatītāji vēlas baudīt savus iecienītos raidījumus, seriālus, filmas sev ērtā laikā un vietā, šobrīd katrs lietotājs vidēji portālā un aplikācijā pavada aptuveni 40 minūtes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ar vien vairāk pārliecināmies, ka cilvēki saturu lieto šeit un tagad – kafejnīcās, sabiedriskajā transportā, lauku mājā vai pludmalē. Turklāt jaunās paaudzes lietotāji saturu patērē vienlaikus vairākās iekārtās. Pētījumi liecina, ka mobilās vides satura veidi un patēriņš turpina pieaugt un paredzam, ka tieši saturs mobilajā vidē ne vien iegūs jaunu iesaistes funkcionalitāti, bet arī būtiski mainīsies tā pasniegšanas veids un kvalitāte. MTG aizrautīgi strādā pie īpaša satura radīšanas digitālajai videi un visai drīz piedāvāsim jaunus, interesantus risinājumus, kas iepriecinās mobilā satura lietotājus,” norāda Sniedzīte Vilmane, MTG TV Latvia digitālās attīstības vadītāja.

Skatītāko programmu TOP*

UgunsGrēks turpina “spridzināt” internetu, ieņemot skatītāko pārraižu TOP 1. vietu. Interneta lietotāji izvēlas visas nedēļas sērijas baudīt ceturtdienās vai nedēļas nogalēs. Līdz maija beigām seriāla veidotāji sola dinamiskus pavērsienus daudzu varoņu dzīvēs, kas noteikti iepriecinās visus UgunsGrēks fanus, kuri bauda iecienīto seriālu TVPlay.

Šī gada pirmajos mēnešos, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, ievērojami pieaudzis skatījumu skaits ārzemju seriāliem un filmām. Skatītāko programmu TOP 2. vietā ir situāciju komēdija Divarpus vīri un jau aprīlī lietotāji varēs baudīt tā 7. sezonu, kas ir pēdējā ar slaveno Čārliju Šīnu galvenajā lomā. Skatītāko pārraižu TOPa 3. vietu iepriekšējā mēnesī ieņēma dažādu žanru filmas, kas februārī guvušas vairāk nekā miljons skatījumu. Cilvēki novērtē iespēju Holivudas un citas ārzemju filmas skatīties latviešu un krievu valodā. Šobrīd TVPlay filmu bibliotēkā ir vairāk nekā 300 filmu, saturs katru dienu tiek mainīts un papildināts.

Savukārt pērn TOP 3 skatītākās pārraides bija UgunsGrēks, otrs populārākais Latvijas seriāls Viņas melo labāk un Bez Tabu, kas gada laikā kopā sasniedz teju 18 miljonu skatījumu.

Skaties filmas, seriālus un šovus TVPlay jau tagad!

* TVPlay dati: Google analytics, laika periods: 01.01.2015. – 18.03.2016

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm