tv3.lv

TV3 Ziņas aicina parādīt savu līgošanu un Jāņu dienas sagaidīšanu

Līgo svētki ir teju katra latvieša iemīļotākie svētki, kuros dziedam Jāņu dziesmas, pinam vainagus, ēdam ķimeņu sieru un malkojam alu līdz pat rīta gaismai. TV3 Ziņas aicina nofilmēt Jāņu rīta sagaidīšanu, lai arī kur tu atrastos, un video sūtīt ”Whatsapp” uz tālruni +371 25510555 vai e-pastā [email protected] Iemūžinātie kadri tiks pārraidīti TV3 Ziņu 24. jūnija raidījumā.

23. jūnijā 13:29

Video materiālā var būt nofilmēta, piemēram, ziedu un ozollapu vainagu pīšana, svētku mielasta sagatavošana, alus kausu saskandināšana, griešanās tautas dejās vai Jāņu dziesmu dziedāšana. Tāpat video var tikt ietverts sveiciens Līgām un Jāņiem vārda dienās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Filmēšanas laikā lūdzam telefonu turēt nevis vertikāli, bet gan horizontāli, tāpat neveikt straujas kustības. Tie var būt arī vairāki video klipi.

Video aicinām sūtīt ”Whatsapp” uz tālruni +371 25510555 vai e-pastā [email protected] Ziņojumam lūdzam klāt pierakstīt vietu, kur video tapis.

Ja vēlaties, lai tiktu vai netiktu norādīts jūsu vārds un uzvārds, lūdzam par to informēt. Mēs nekad nepubliskosim jūsu telefona numuru. Lietotnē ”WhatsApp” mēs izlasīsim visas jūsu ziņas, apskatīsim visus video, bet lielā apjoma dēļ mums ne vienmēr var būt iespēja atbildēt katram individuāli.

Kad veiksiet video ierakstus, jūs nevienā brīdī nedrīkstat apdraudēt sevi vai apkārtējos cilvēkus, nedrīkstat pakļaut savi vai citus nevajadzīgiem drošības riskiem un pārkāpt likumu.

Atsūtītos kadrus iekļausim TV3 Ziņu 24. jūnija sižetā. Lūgums video atsūtīt pēc iespējas agrāk (varat to darīt arī naktī), vēlams līdz 24. jūnija pusdienlaikam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm