tv3.lv

TV3 – skatītākais kanāls visā Latvijā janvārī

Sasniedzot 10% kopējā TV skatīšanās laika, pēc konsolidētajiem TV datiem skatītākais kanāls janvārī ir TV3.

2020. gada 14. februārī 17:45

Pirmo vietu starp skatītākajām pārraidēm visā Latvijā ieņem TV3 informatīvais raidījums ”Bez Tabu. Gada balvas pasniegšanas ceremonija”, kas pie ekrāniem sasniedzis vidēji katru piekto Latvijas iedzīvotāju vecumā no četriem gadiem.*

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Topa otrajā vietā ierindojas TV3 Ziņas, kur auditorijas vidējais pieaugums ir lielāks par 64% (salīdzinot ar 2019. gada rudeni), sasniedzot augstākos reitingu rādītājus kopš 2015. gada, kļūstot par pārliecinoši skatītākajām ziņām valstī. Notikumiem Latvijā un pasaulē TV3 Ziņās janvārī sekoja līdzi vairāk nekā 40% Latvijas iedzīvotāju visās vecuma grupās.

Skatītāko pārraižu topa 3. vietā ierindojas “TV3 Laika ziņas”, kas pulcējušas vairāk nekā 595 tūkstošus skatītāju, kas ir teju trešdaļa Latvijas iedzīvotāju.

Arī raidījums “Degpunktā” sasniedzis par 43% lielāku auditoriju nekā pērnā gada rudenī. Skatītāju pieaugums novērojams visās vecuma grupās, īpaši pieaugot auditorijai līdz 40 gadiem – teju puse auditorijas ir vecuma grupā no 18 līdz 59 gadiem.

”Mūsu panākumu atslēga ir izcila komanda. Komanda, kurā katrs cilvēks ir profesionālis savā jomā, spēj mobilizēties un vēlas izdarīt labāko. Mūs vieno kopīgs mērķis, tādēļ ļoti īsā laikā esam spējuši veikt būtiskas gan saturiskas, gan vizuālas izmaiņas. Esam ieguldījuši gana daudz laika un pūļu, tāpēc ļoti priecājamies, ka skatītāji to novērtē. Neapstājamies pie sasniegtā, bet turpinām čakli strādāt, lai dienu no dienas attaisnotu skatītāju uzticību,” komentē TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu dienesta vadītāja vietas izpildītāja Kristīne Anže.

”TV3 Group” jaunumi

Jau 10. februārī kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvoja seriāla ”Radiņi” jaunā sezona,  kas aicina sekot varoņu piedzīvojumiem ik pirmdienas vakaru plkst. 21.05. Ar 3. sezonu 11. februārī pie skatītājiem atgriezās seriāls ”Viss pa jaunam”, kura spraigajiem notikumiem varēs sekot ik darbdienas vakaru no otrdienas līdz piektdienai plkst. 21.05.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt jau 20. februārī pie skatītājiem nonāks realitātes šovs ”Lauku sēta”, kas turpmāk būs skatāms katru ceturtdienu plkst. 22.00, taču jau 23. februārī svētdienas vakarā plkst. 20.00 atgriežas iemīļotais ģimenes šovs ”Es mīlu Tevi, Latvija”.

Savukārt  no 1. marta darbu uzsāks ”TV3 Group” jaunie kanāli – kanāls “TV3 Life” – izklaidei, atpūtai un iedvesmai un “TV3 Mini” – kanāls bērniem.

Par ”TV3 Group”

Mediju grupā ”TV3 Group” ietilpst TV kanāli: TV3, TV6, 3+, LNT, Kanāls 2, TV8, TV3 Sport, TV3 Sport 2, TV3 Film; radio kanāli: Star FM, Radio Volna un Power Hit Radio; video portāli TV3 Play; digitālā reklāmas platforma SmartAD; ziņu un izklaides portāli: Skaties.lv, Uudised.ee, Buduaar.ee un TV3.lt, kā arī lielākā maksas video platforma Baltijā Go3 un viens no vadošajiem televīzijas piegādātajiem Home3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm