Trijratu transports lielpilsētā – ko par to saka rūdīts velosipēdists Jānis Ozols?

2021. gada 20. septembrī 10:33

Rīgā, kā arī citās pilsētās, pamazām uzrodas arvien vairāk velo joslu, jo satiksmē pārliecinoši ienāk arvien vairāk velosipēdu. Tie, kuriem pārvietošanās ar velotransportu ir ikdiena, uzskata, ka tas ir labākais, kā arī zaļākais pārvietošanās veids vienas pilsētas ietvaros no punkta A līdz punktam B.

Pamazām popularitāti iemanto arī velosipēdi ar elektromotoru, bet ir braucēji, kas izpaužas vēl radošāk un izvēlas, piemēram, trijratu velosipēdu, lai pie reizes varētu pārvadāt arī jaunākos ģimenes locekļus. Viens no tāda velosipēda īpašniekiem ir Jānis Ozols, kurš ir trīs bērnu tēvs, un divus vecākos regulāri vizina īpašā piekabē, kas atrodas velosipēda priekšpusē. Viņš apgalvo ka šim transporta līdzeklim ir vienas vienīgas priekšrocības, turklāt tas ir ne tikai dabai draudzīgs, bet arī ļoti ērts. Arī Mārtiņš Kapzems, raidījuma “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” vadītājs izmeta līkumu ar šo neparasto velosipēdu, bet kas viņam par to bija sakāms, noskaties video!

Par citiem zaļā transporta veidiem un videi draudzīgākām izvēlēm uzzini raidījumā “Pēdas. Kas paliek pēc tevis?” svētdienās pulksten 17.50 kanālā TV3, kā arī Go3 un www.pedaspectevis.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm