“Ti sovsem tupoi” – taksists aizstāv “savu teritoriju” un lamājas

Interneta plašumos popularitāti guvis Mārtiņš Labāns video, kurā redzama saruna starp diviem savā starpā konkurējošiem taksometra firmas darbiniekiem.

2017. gada 31. janvārī 15:51

Policisti norāda, ka 31.janvāra naktī Rīgas pašvaldības policisti saņēma informāciju par šīs sarunas iznākumu, proti, uz ielas norisinājās kautiņš starp diviem taksometra vadītājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīdī, kad policisti ieradās notikuma vietā, taksometra vadītāji vairs nekonfliktēja savā starpā.

Konflikts izcēlies publiskās stāvvietas dēļ. Viens no viņiem savu darba automašīnu novietojis taksometriem paredzētajā stāvvietā, savukārt otrs pienācis klāt un teicis, ka par stāvvietu samaksājis, un tā piederot viņam. Uz jautājumiem kam un kādā veidā maksājis par publisko stāvvietu taksometra vadītājs neatbildēja, bet apgalvoja, ka drīz ieradīšoties cilvēki, kuri visu paskaidrošot.

Pēc asākas vārdu apmaiņas izcēlies kautiņš. Taksometra vadītājs, kuram it kā piederot norādītā publiskā stāvvietā ar pieri otram taksometra vadītājam pārsitis lūpu. Aizstāvoties uzbrucējam pārsists deguns.

Sarunas laikā ar policistiem otrs taksometra vadītājs noliedza, ka būtu uzsācis kautiņu, notikušajā vainojot otru kautiņā iesaistīto vīrieti.

Ņemot vērā gūtās traumas, uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot vīriešus, konstatēja, ka hospitalizācija personām nav nepieciešama.

Saistībā ar šo notikumu Rīgas pašvaldības policija ir uzsākusi administratīvā pārkāpuma lietvedību par sīko huligānismu.

VIDEO!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm