tv3.lv

“Tele2”: Pandēmijas iespaidā mobilo datu patēriņš telefonos palielinājies par 60%

Gada laikā mobilā interneta patēriņš telefonos palielinājies par 60%, liecina mobilo sakaru operatora “Tele2” dati.

2021. gada 24. janvārī 12:00

Patlaban viena privātpersona savā telefonā vidēji patērē aptuveni 18GB mobilo datu mēnesī.

Kā atzīmē uzņēmumā, datu pieaugumu būtiski ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija, kad daudzi turpina strādāt un mācīties attālinātā režīmā. Vienlaicīgi mainās iedzīvotāju ikdienas paradumi un digitālajā vidē parādās arvien jauni piedāvājumi un pakalpojumi, kas atvieglo iedzīvotāju ikdienu un kurus lieto arvien plašākas sabiedrības grupas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tele2” komercdirektors Raivo Rosts

“Mobilie sakari mūsdienās tiešām ir kļuvuši par vienu no cilvēka pamatvajadzībām, jo ļauj salīdzinoši veiksmīgi atrisināt daudzus sadzīviskus jautājumus attālināti, kā arī pandēmijas laikā sniedz iespēju, piemēram, sazināties ar video zvanu palīdzību, sportot un baudīt izklaidi, izmantojot dažādas mobilās lietotnes. To mēs redzam arī pēc tā, ka visstraujākais datu patēriņa pieaugums aizvadītājā gadā bija novērojams tieši tiem klientiem, kuriem bija tarifu plāni ar limitētu mobilo internetu. Proti, pandēmijas izraisītie ierobežojumi motivēja tos cilvēkus, kuri iepriekš mobilo internetu izmantoja salīdzinoši nedaudz, to lietot vairāk.”

Rosts norāda, ka visstraujāk viedtelefonu un mobilā interneta lietošana pieaug senioru vidū – pēdējo trīs gadu laikā vairāk nekā četras reizes pieaudzis to senioru skaits, kas izmanto mobilo internetu telefonā.

Jau vēstīts, ka “Tele2” 2019.gadā strādāja ar 136,669 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 2% un bija 31,519 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3,486 miljoni eiro. “Tele2” vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas “Tele2 Sverige Aktiebolag”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm