tv3.lv

Teju 200 “Maxima” veikalos visā Latvijā izdalīs 100 000 atkritumu maisu Lielajai talkai

Šogad Lielo talku atbalsta SIA “Maxima Latvija”, kas no šodienas līdz 24. aprīlim nodrošinās 100 000 atkritumu maisu izdali teju 200 “Maxima” veikalos visā Latvijā, informēja Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

2021. gada 19. aprīlī 7:36

Šā gada Lielās talkas moto – “Katrs atsevišķi, bet visi kopā”, kas nozīmē, ka ikvienam ir iespēja talkot individuāli sev ērtā publiskā vietā bez talkas saskaņošanas ar pašvaldības koordinatoru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savu individuālo jeb solo talku pēc paša vēlēšanās iespējams piereģistrēt talkas mājaslapā SOLO talkas kartē “https://talkas.lv/liela-talka/solo-talkas/”.

Vienīgais, kas jāizdara solo talkotājam, jāsaņem Lielās talkas maiss kādā no tuvākajiem “Maxima” veikaliem, jāsatīra apkārtne un, kas ir pats svarīgākais, jānogādā, maiss ar savāktajiem atkritumiem kādā no tuvākajām oficiāli reģistrētajām atkritumu savākšanas talkas vietām, kuras ar sarkanu krāsu atzīmētas kartē “https://talkas.lv/liela-talka/pieteikt-talku/”.

Organizatori akcentēja, ka arī šogad jāņem vērā visi drošības priekšnosacījumi, kas būs aktuāli Lielās talkas norises brīdī.

Kā vēstīts, Lielā talka šogad norisināsies sestdien, 24. aprīlī.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm