tv3.lv

Šogad Rīgā apkures sezona varētu sākties ātrāk nekā ierasts! Pirmās ēkas jau saņēmušas siltumu

Atsaucoties uz klientu pieprasījumiem, AS “Rīgas siltums” pamazām uzsāk apkures sezonu.

2017. gada 12. septembrī 13:48

Kā informē “Rīgas siltums”, šobrīd apkure ir pieslēgta jau 10 ēkām, kas izmanto “Rīgas siltums” piegādāto siltumenerģiju, tostarp septiņas izglītības iestādes un divi dzīvojamie nami, kā arī viena iestāde jeb nedzīvojamais fonds.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paredzams, ka, saglabājoties vēsākam un drēgnākam laikam, aktīvā apkures sezona varētu sākties agrāk nekā ierasts, un “Rīgas siltums” iesniegumus par apkures pieslēgšanu no namu pārvaldniekiem varētu gaidīt jau tuvāko nedēļu laikā.

Lai mājokļos būtu silti un komfortabli, “Rīgas siltums” esot gatavs uzsākt nākamo apkures sezonu jebkurā brīdī. Rīgā kārtība, kādā pieslēdz apkuri, ir nemainīga jau vairākus gadus, – dzīvokļu īpašniekiem ir jāvēršas pie saviem ēku apsaimniekotājiem ar lūgumu uzsākt apkures sezonu. Pamatojoties uz apsaimniekotāju lūgumu, “Rīgas siltums” piegādā siltumenerģiju ar nosacījumu, ka nav parādu par patērēto siltumenerģiju.

Vasarā, laikus gatavojoties nākamajai apkures sezonai, tika veiktas siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes un katlumāju apkopes, kā arī izbūvēti aptuveni 8 km jaunu siltumtīklu bezkanāla tehnoloģijā, lai nodrošinātu drošu un nepārtrauktu siltumapgādi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm