tv3.lv

Skolu jauniešu sacensībām Siguldā uzbūvēta īpaša pilsētiņa

Ar spiedzieniem un neviltotu sajūsmu sācies “Zelta Zivtiņas” atjautības un sporta čempionāta fināls! Fināla vajadzībām Siguldā ir uzbūvēta speciāla pilsētiņa, kas paredzēta sportiskajām un jautrajām skolu jauniešu sacensībām, vēsta TV3 raidījums “900 sekundes”.

Siguldas Valsts ģimnāzijas 7. e klases audzēkņi startē pēc pakāpieniem, kas nepieciešami kāpņu celtniecībai. Topošās kāpnes viņiem noderēs, lai tiktu augšā drosmes lēciena torņa virsotnē.

Klases audzinātāja Solvita Lapiņa jūt līdzi saviem audzēkņiem. Bērni čempionātam nokļuvuši finālā, jo tiešām rūpīgi pildīja čempionāta pirmsfināla uzdevumus: “Pārsteidzām mūsu skolas dežuranti un apkopēju, dāvinājām kūkas. Tēlojām vecīšus fotografējoties, kā pēc pandēmijas atgriežamies. Tā kā mēs esam tikko, pirmajā gadā kopā sanākuši no sākumskolām ģimnāzijā, tad šādi pasākumi veicina klases saliedēšanos.

Visbeidzot, nonākot drosmes torņa virsotnē, bērniem jāsaņem drosme un jālec lejā.

Drosmes, veiklības, veiksmes un spēka pārbaudījumi. “Zelta Zivtiņas” čempionāta pilsētiņā pārbaudījumi ir visdažādākie. Čempionāta atlasē piedalījās 600 klases no visas Latvijas. Finālā iekļuva vien 120, Siguldas Valsts ģimnāzijas 7. e klase ir vieni no tiem.

“Mēs izgatavojām milzīgu plakātu, tas bija vairāku metru garumā. Uzfilmējām video, un tas bija ļoti saliedējoši,” stāsta skolniece Evelīna.

Skolēni uzskata, ka šis pasākums viņus saliedējis un padarījis stiprākus: “Saprast stiprās puses, pēc iespējas labāk izpildīt uzdevumus, jo komanda ir tik stipra, cik stiprs tās vājākais posms. Šis noteikti ir kalsi saliedējošs pasākums, un tas ir aicinājums sadarboties.”

“Zelta Zivtiņas” čempionāta fināla pilsētiņa Siguldā skolēnu komandas uzņems trīs nedēļu garumā, līdz pat 27. maijam. Finālā sacenšas 120 klases.

Veido stāstus par cilvēkiem, kuri, par spīti grūtībām, palīdz sabiedrībai ar savu darbu un liek noticēt iedzīvotāju spējām radīt ko jaunu un noderīgu. Rūp mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku drošiba ielās, kā arī ekoloģijas problēmas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm