Skolotājiem individuālo konsultāciju apmaksai novirza 12,3 miljonus eiro

Skolotāju un atbalsta personāla individuālo konsultāciju apmaksai mācību satura apguvei Covid-19 pandēmijas laikā tiks novirzīti 12,311 miljoni eiro, ceturtdien lēma valdības sēdē.

2021. gada 18. februārī 17:08

Minētais finansējums paredzēts atbalstam diviem mēnešiem, lai nodrošinātu piemaksas skolotājiem un atbalsta personālam, tostarp vispārējās izglītības iestāžu skolotājiem un atbalsta personālam, kā arī profesionālās izglītības iestāžu vispārizglītojošo mācību priekšmetu skolotājiem, kas sagatavo izglītojamos valsts pārbaudes darbiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) aplēsēm, uz atbalstu varētu pretendēt 21 429 skolotāji, kas sniedz individuālas konsultācijas obligātā mācību satura apguvei skolēniem, kuri ir pakļauti priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas riskam dažādu iemeslu dēļ, 12. klases skolēniem vispārizglītojošās skolās, bet profesionālajā izglītībā – skolotājiem, kuri sagatavo izglītojamos valsts pārbaudes darbu kārtošanai 2021. gada pavasarī.

Jau ziņots, ka no 2020. gada 9. novembra līdz 6. aprīlim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija ar mērķi mazināt Covid-19 izplatību.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm