“Saskaņu” turpinās vadīs Urbanovičs

Sociāldemokrātisko partiju Saskaņa” turpinās vadīt partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Jānis Urbanovičs, par kura kandidatūru valdes priekšsēdētāja amatā sestdien nobalsoja 66 kongresa delegāti, bet viens bija pret.

2021. gada 2. oktobrī 16:34

Urbanovičs par “Saskaņas” valdes priekšsēdētāju kļuva 2019.gada 26.oktobrī.

Eiroparlamentārietis Nils Ušakovs atkārtoti tika ievēlēts par partijas “Saskaņa” domes priekšsēdētāju. Balsojumā piedalījās 80 kongresa delegāti, no kuriem 78 bija par, pret bija divi. Iepriekš viņš par “Saskaņas” domes priekšsēdētāju tika ievēlēts 2019.gada 26.oktobrī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl – Ušakovs: Latvija kā kuģis dodas pretim aisbergam

Par valdes priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti Rēzeknes mērs Aleksandrs Bartaševičs, Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš, Saeimas deputāte Regīna Ločmele un Rīgas domes deputāti Andris Morozovs un Anna Vladova. Balsojumā piedalījās 80 kongresa delegāti, no kuriem tikai viens nobalsoja pret.

Vēl partijas valdē strādās Valērijs Agešins, Sandris Bergmanis, Boriss Cilevičs, Konstantīns Čekušins, Sergejs Dolgopolovs, Mihails Kameņeckis, Andrejs Klementjevs, Jānis Krišāns, Vitālijs Orlovs, Igors Pimenovs, Ivans Ribakovs, Aleksandrs Sakovskis, Gunta Šagbazjana, Maksims Tolstojs, Zenta Tretjaka un Ivars Zariņš. Balsošanā piedalījās 78 kongresa delegāti, no kuriem 77 nobalsoja par, bet viens atturējās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm