tv3.lv

“Saskaņa” pulcē ap 350 protestētāju; dalībniekiem solīti ēdināšanas taloni

Partija “Saskaņa” svētdien Domu laukumā organizēja protesta akciju pret bankas “Citadele” pārdošanu. Tomēr pasākuma gaita un uzrunas vairāk liecināja par partijas “Saskaņa” priekšvēlēšanu aģitāciju Saeimas vēlēšanām. Pasākumā kopumā piedalījās ap 350 cilvēku, kurus no skatuves uzrunāja arī Rīgas mērs Nils Ušakovs. Uzrunā asa kritika tika veltīta partijas “Vienotība” pārstāvjiem Solvitai Āboltiņai un Dzintaram Zaķim, ko pasākuma dalībnieki atbalstīja ar skaļiem svilpieniem un bungu rībināšanu. Pasākumā piedalījās arī arodbiedrības LABA pārstāvji.  Skaties.lv piedāvā reportāžu no notikuma vietas.

2014. gada 28. septembrī 13:00

Protesta akcijas dalībniekiem tika izdalīti plakāti. Pūlī bija dzirdamas sarunas, ka pasākuma dalībniekiem ir izdalīti ēdināšanas taloni. Par protesta akcijas drošību rūpējās gan valsts, gan pašvaldības policija, tomēr manāms arī ievērojams skaits privāto apsardzes kompāniju darbinieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaļi rībinot bungas un pūšot svilpēs, Doma laukumā ieradās arī arodbiedrības LABA pārstāvji. Tikmēr uz skatuves cita starpā kāpa arī bijušais TV žurnālists Ivo Kiršblats, kurš nu pieslējies partijai “Saskaņa”. No skatuves izskan aicinājums protesta dalībniekiem skandēt saukli – “Valdība zog!”. Policija no pasākuma izraidījusi divus cilvēkus.

Tikmēr pūlī uzradušies cilvēki, kuri sāk dalīt plakātus, kā arī balonus un kalnedārus ar “Saskaņa” simboliku. No skatuves skan runas, kurās tiek asi kritizēta partija “Vienotība”. Pasākuma dalībnieki ar svilpieniem izsaka atbalstu.

x

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm