tv3.lv

Sāksies bijušās Sarkanā Krusta slimnīcas renovācijas darbi; Investēs 6,5 miljonus eiro

Renovācijas darbi bijušās Sarkanā Krusta slimnīcas ēkā Rīgā, Jāņa Asara ielā 3, sāksies oktobrī, apstiprināja SIA “Medicīnas sabiedrības ARS” (“ARS”) valdes priekšsēdētājs Māris Andersons.

2014. gada 24. septembrī 19:00

Plānots, ka nākamā gada pavasarī šajā vietā durvis vērs “ARS” Agrīnās vēža diagnostikas un personalizētās medicīnas centrs, kura izveidošanā paredzētas vairāk nekā piecus miljonu eiro lielas investīcijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tuvāko mēnešu laikā visos stāvos tiks nomainītas nesošās konstrukcijas, kā arī pilnībā pārbūvēts 750 kvadrātmetru plašais pirmais stāvs. Bet nākamajos posmos, kas sekos nākamgad, plānota operāciju bloka, ambulatoro un stacionāro nodaļu izbūve.

Projekta pirmās kārtas realizācijā kopumā tiks investēti 6,5 miljoni eiro, no kuriem 2,7 miljoni eiro novirzīti būvniecībai, bet 3,8 miljoni eiro – iekārtu un aprīkojuma iegādei.

Viens no jaunizveidotās slimnīcas darbības virzieniem, ko plānots veicināt, būs arī medicīnas pakalpojumu eksports, kuram “ARS” Latvijā saskata lielu potenciālu.

Projekta būvdarbu veiks SIA “Selva būve”, bet jaunās slimnīcas rekonstrukcijas projekta vadību un arhitektūras daļu īsteno SIA “Puna arhitekti”, būvkonstrukciju sadaļu izstrādājis “Celmiņa būvkonstrukciju projektēšanas birojs”. Tāpat projektam piesaistīti arī speciālisti no uzņēmumiem SIA “Efiko”, “A Ābeles birojs”, SIA “UMT”, SIA “Labie koki”, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Formas 2”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašreizējās “ARS” telpas Skolas ielā 5 tiks saglabātas kā ambulatorā daļa, savukārt slimnīcā Jāņa Asara ielā 3 tiks koncentrēti dienas stacionāra un stacionāra pakalpojumi.

Kā ziņots, “ARS” plāns paredz, ka rekonstrukcijas pirmajā kārtā izveidotajā Diagnostikas nodaļā uzstādītās iekārtas ļaus būtiski uzlabot gan sirds asinsvadu slimību, gan agrīnu vēža diagnostiku. Diagnostikas nodaļā būs pieejama magnētiskā rezonanse, rentgens, sonogrāfs un citi izmeklēšanas un diagnostikas rīki un pakalpojumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm