Saglabājoties saspringtai situācijai Jēkabpilī, Levits uzteic iesaistīto sadarbību

Jēkabpilī ūdens līmenis krītas, bet situācija joprojām ir saspringta, ierakstā “twitter.com” norāda Valsts prezidents Egils Levits, pozitīvi novērtējot situācijā iesaistīto atbildīgo pušu labo sadarbību.

16. janvārī 12:20

Levits situāciju Jēkabpilī pārrunājis ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu (JV), un uzsver, ka Jēkabpils pašvaldība un visi dienesti “strādā optimāli un ka valdības un pašvaldības sadarbība ir ļoti laba”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jēkabpils ir nodrošināta gan ar cilvēkiem, kuri piedalās glābšanas darbos, gan tehniku,” pauž Valsts prezidents skaidrojot, kāpēc izsludināt ārkārtējo situāciju pašlaik nav nepieciešams. Levits apņēmies turpināt sekot līdzi situācijas attīstībai.

Kā ziņots, pirmdien plkst. 5 ūdens līmenis Jēkabpils novērojumu stacijā bija 8,24 metri virs nulles punkta. Augstākais ūdens līmenis – 8,92 metri – tika sasniegts sestdien ap plkst.9, un tas bija tikai piecus centimetrus zemāks par 1981. gada pavasara plūdu rekordu.

Pēdējās divās diennaktīs ūdens līmenis Daugavā pie Jēkabpils pazeminās nepārtraukti, taču lēni. Iesākumā tas kritās par vienu centimetru stundā, patlaban tas samazinās par diviem centimetriem stundā. Upe Jēkabpilī aizvien ir piepildīta ar vižņiem, ledus kustība ir minimāla.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm