tv3.lv

Rīgas cirks uzkrājis 200 tūkstošu eiro parādu; vadība tajā vaino “ažiotāžas akciju”

“Tuvu pie 200 tūkstošiem eiro ir reālie parādi, kas mums ir uzkrājušies visas šīs milzīgās ažiotāžas akcijas laikā, kad mums neļāva strādāt. Praktiski pēdējo sezonu mums neļāva strādāt katru mīļu dienu, atgādinot, ka ir bīstami pie mums un nevajag nākt,” LNT Ziņām sacīja Rīgas cirka direktore Lolita Lipinska.

2016. gada 11. martā 20:38

Lai arī Rīgas cirka ēkas ekspluatācija pārtraukta jau mēnesi, nams tukšs nestāv – tur hostelim pielāgotās telpās pašlaik mitinās izrādes Tropu fantāzija starptautiskā trupa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr paši cirka mākslinieki šobrīd ar izrādēm uzstājas visā Latvijā, bet cirka vadība risina dažādus saimnieciskus jautājumus. Nauda par cirka ēkā nenotikušo izrāžu biļetēm visiem apmeklētājiem ir atdota, bet cirka slēgšana iestādi iedzinusi vēl lielākos parādos.

Foto

Šobrīd neskaidrs ir tas, kad sāksies ēkas rekonstrukcija. Cirka vadība joprojām uzskata, ka ziņas par ēkas kritisko stāvokli ir pārspīlētas.

Rīgas cirka ēkas fasāde nav kritiskā stāvoklī, ietve nav jānorobežo, pauž BVKB

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) noraida iepriekš izskanējušos minējumus par Rīgas cirka ēkas fasādes kritisko stāvokli, norādot, ka nav nepieciešams norobežot ietves daļu gar ēku, taču no Rīgas cirka ēkas fasādes jānoņem sabiedriskā transporta kontakttīkla enkuri, aģentūru informē Kultūras ministrija (KM).

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm