tv3.lv

Rīgā iecerēts vērienīgs Raimonda Paula mūzikas lielkoncerts

Septembrī Rīgā paredzēts kāds īpašs lielkoncerts, kurā varētu piedalīties ap 100 Latvijā zināmu mūziķu, kuri atskaņos Raimonda Paula mūziku. Koncerta rīkotāji sola, ka daļa no koncerta ienākumiem nonākšot ukraiņu ģimeņu atbalstam.

Plānots, ka lielkoncertā apvienosies līdz šim nepieredzēts mākslinieku skaits. Uz vienas skatuves kāps aktuālākās pašmāju mūzikas zvaigznes, visos laikos mīlēti estrādes “grandi”, kā arī klasiskās mūzikas profesionāļi un tie, kuri starmešu gaismu vien nesen sākuši izjust. Turklāt šoreiz repertuārā tikai un vienīgi Maestro mūzika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liene Dāvida
lielkoncerta organizatore

“Es domāju, ka tur pat nav jautājumu, kāpēc viņš. Viņš ir Latvijā zināmākais, populārākais, mīlētākais komponists. Viņa skaņdarbus tādā vai citādā veidā zina ikviens no mums – ir ar tiem uzaudzis vai pat uz skatuves tos izpildījis, vai vismaz dzirdējis, klausoties Latvijas radio automašīnā.”

Vienlaikus koncertā līdz šim labi zināmās Paula dziesmas, izskanēs pavisam jaunā skanējumā. Par to rūpēsies mūziķi Arstarulsmirus un Jānis Ivuškāns, lai ar mūsdienīgiem aranžijas paņēmieniem un iepriekš nebijušām mākslinieku sadarbībām, piešķirtu Raimonda Paula skaņdarbiem jaunu skanējumu, reizē saglabājot to esenci.

Arstarulsmirus
mūzikas producents un koncerta radošais direktors

“Mēs arī rūpējamies par to, lai pamata melodijas, kas ir atpazīstamas un mīļas, paliek nemainīgas un tas, pie kā mēs strādājam ir aranžijas vai muzikālas piedevas. Raimonda Paula mūzikā ir daudz tādas mūzikas, kura var skanēt ārpus laika un turpināt savu aktualitāti iegūt. Galu galā tā ir gaumes lieta, bet no tiem periodiem katrs var atrast kaut ko sev tuvu.”

Turklāt, apmeklējot koncertu, var atbalstīt arī Latvijā esošos ukraiņus – daļa ienākumu nonāks Ziedot.lv kontā, lai psiholoģiski palīdzētu ukraiņu ģimenēm ar bērniem.

Rūta Dimanta
Ziedot.lv vadītāja

“Pirmkārt, tā ir psiholoģiska palīdzība, bērniņi naktīs mostas, viņi prasa pēc tēta, kurš ir karā, viņi ilgojās pēc saviem brāļiem, māsām, kuri ir palikuši Ukrainā vai ir gājuši bojā – tām mammām ir neizsakāmi grūti mierināt savus bērnus, ka viss ir labi, jo viņu māju varbūt vairs nav, viņām pašām ir grūti.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raimonda Paula lielkoncerts Daugavas stadionā Rīgā notiks 10. septembrī. Biļetes pieejamas šeit.

Orientējas izglītības jautājumos un labprāt dodas atspoguļot notiekošo reģionos, jo ir pārliecināts, ka stāstīt par dzīvi ārpus Rīgas ir būtiski.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm