Rasnačs: Diemžēl ļoti strauji ir attīstījusies konvertītu kustība

Valdības darba kārtībā nonācis Sejas aizsegšanas ierobežojuma likums. Šodien tas izsludināts Valsts sekretāru sanāksmē, kas ir pirmais solis likuma pieņemšanai.

2016. gada 22. septembrī 20:26

Jaunais regulējums paredz ieviest vispārēju sejas aizsegšanas aizliegumu sabiedriskās vietās, taču vienlaikus virkne izņēmumu. Likums tapis Tieslietu ministrijā, gatavojoties uzņemt patvēruma meklētājus, kuru vidū var būt arī musulmaņu sievietes, kas praktizē sejas aizsegšanu. Tieslietu ministra vērtējumā, jaunie ierobežojumi ir jānosaka, lai nodrošinātu vienotas un harmoniskas sabiedrības pastāvēšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kultūrvēsturiskās telpas aizsardzība. Tas ir galvenais mērķis. Apgalvojums, ka šis likums skar tikai piecas personas, neiztur kritiku. Šis likums skars vairākus simtus cilvēku. Jo diemžēl, diemžēl ir ļoti strauji attīstījusies šī konvertītu kustība. Tas ir viens. Otrs, tas skars iebraucējus,” norāda Rasnačs.

Par likuma neievērošanu ir paredzēta administratīvā atbildība – vispirms brīdinājums, pēc tam naudas sods, kura apmērs vēl tiks precizēts.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm