tv3.lv

Radīta unikāla krāsojamā grāmata pieaugušajiem ar latviešu vērtībām – “Izkrāso Latviju”

Skaitot tautas dziesmas, māksliniece Kristīne Zemīte zīmē ozollapas. Tas būs latvju mežs – ar akmeņiem, kokiem un zīlēm. Bet no citas mākslinieces skices acīs raugās simpātisks zaķis uz puķu fona.

Grāmatā “Izkrāso Latviju”, kas tiks izdota kā dāvana valstij 100 gadu jubilejā, tiks atspoguļotas latviešu vērtības. Grāmatā iekļautās tēmas autori smeļas no dainām.

 

Kristiāna Rudzīte
“Izkrāso Latviju” projekta vadītāja

Daba, dzīvnieki, mēs visi skaidri zinām, ka latvieši ir dzīvojušo harmonijā ar dabu un pazinuši visus dabas likumus, un uzticējušies tiem. Mēs ņēmām senākās dainas.

Pēdējā laikā krāsojamās grāmatas pieaugušajiem kļūst arvien populārākas. Par to relaksējošo iedarbību autori ir pārliecinājušies paši. Zaķīša reprodukcija jau ir izkrāsota.

 

Dāvis Rudzītis
“Izkrāso Latviju” projekta dalībnieks

Tu vienkārši krāso un tās kaut vai pašas divas stundas aiziet, un tu pat nedomā par to, ka tev rīt kaut kur ir jābūt, stress vai kas… Tas ir tiešām labs veids kā varbūt neiet uz jogu un mājās pakrāsot grāmatu.

Grāmatas sākotnēja versija sastāvēs no 20 attēliem, kurus papildinās dainas un latvju raksti.

Pašlaik projekts ir izsniegts “Projektu bankā”. Ja viss izdosies, grāmatu Izkrāso Latvija izdos jau šoruden, bet sākotnēji gan pavisam nelielā tirāža – tikai 1000 eksemplāru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Projektu atbalstīt iespējams šeit: https://projektubanka.lv/projects/izkrasoLatviju!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm