Premjers: Vakcinācija pret Covid‑19 nav obligāta, bet atsevišķās profesijās strādājošo pienākums

Vakcinācija pret Covid-19 nav obligāta, bet atsevišķās profesijās strādājošo pienākums, trešdien raidījumā “Rīta panorāma” pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

2021. gada 18. augustā 8:57

Lūgts komentēt trešdien gaidāmās protesta akcijas pret obligātu vakcināciju, premjers norādīja, ka nedz Ministru kabinets, nedz Saeima nerunā par obligātu vakcināciju pret Covid-19, bet gan pienākumu vakcinēties atsevišķu profesiju pārstāvjiem, kā piemērus minot mediķus un pedagogus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl:

Kariņš uzsvēra, ka iedzīvotājiem, saņemot kādu pakalpojumu, ir tiesības nesaslimt. “Es saprotu emocijas, bet mēs neesam viens otram pretinieki, jo pretinieks ir pandēmija,” piebilda Kariņš.

Tāpat Ministru prezidents atgādināja, ka, epidemioloģiskajai situācijai pasliktinoties, būs jādomā par pulcēšanās ierobežojumiem, kas skars tieši nevakcinētos sabiedrības locekļus. Kariņš uzsvēra, ka pret Covid-19 vakcinētiem iedzīvotājiem netiks vērsti ierobežojumi.

Lasi arī – Pavļuts: Saslimstības rādītājam sasniedzot 100 gadījumu robežu, tiks ieviesti jauni ierobežojumi

LETA jau ziņoja, ka iepriekš Ministru kabinets vienojās, ka darba devējam būs tiesības atbrīvot no amata darbinieku, kurš līdz 15. septembrim nebūs ieguvis Covid-19 sertifikātu. Tāpat ministri vienojās, ka vakcinēšanās būs obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs.

Izmaiņas likumā vēl būs jāapstiprina Saeimai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm