tv3.lv

Premjers: Ja valdība lemtu par attālinātām mācībām pirmsskolās un sākumskolās, to darītu, lai sargātu bērnu un skolotāju veselību

Ja valdība lemtu par attālinātu mācību noteikšanu pirmsskolās un sākumskolās, to darītu, lai sargātu bērnu, skolotāju un viņu ģimeņu veselību, otrdien žurnālistiem norādīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

2020. gada 17. novembrī 20:33

Vaicāts, vai, viņaprāt, konceptuāli Latvijas izglītības sistēma būtu gatava pāriet uz attālinātajām mācībām, premjers skaidroja, ka valdība katru ierobežojumu pieņem, lai samazinātu pulcēšanos un kontaktiespējas, kur tiek saskatītas riska zonas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš skaidroja, ka valdība nelabprāt pieņēmusi lēmumu slēgt ēdināšanu klātienē restorānos, tomēr šāds lēmums pieņemts, lai ierobežotu Covid-19 izplatību. Un tam ir atsevišķi iedarbināti mehānismi ekonomiskajām sekām.

Pēc viņa teiktā, ja valdība spriestu jebko par skolām, primāras būtu bērnu, skolotāju un viņu ģimeņu veselības intereses. Tad skatītos, kā sistēma ar to varētu tikt galā.

Premjerministrs informēja, ka šodien valdības un Krīzes vadības padomes kopsēdē izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP) ziņoja par to, kā izglītības sistēmā tiek stiprinātas attālinātās mācības, kas varētu būt pēc Covid-19.

Lasi vēl – Kariņš: Palielinoties Covid-19 saslimstības skaitļiem, nāksies lemt par stingrākiem ierobežojumiem

Ministru prezidents akcentēja, ka, ja valdība plānotu noteikt attālinātas mācības, tad tas būtu tikai, lai pasargātu izglītības procesā iesaistītos un viņu ģimenes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm