tv3.lv

Politiķi ar uzņēmējiem vienojas panākt rūpniecības nozares izaugsmi par 30%

2018. gada 25. aprīlī 12:12

Politiķi ar uzņēmējiem vienojas panākt rūpniecības nozares izaugsmi par 30%. Ekonomikas ministrija, uzņēmējus vienojošas organizācijas un sešas asociācijas trešdien, 25. aprīlī, slēdz memorandu par rūpniecības straujāku attīstību Latvijā tuvāko trīs gadu laikā.

Ekonomikas ministrija no savas puses apņemas realizēt vairākus atbalsta pasākumus uzņēmējiem nodarbinātības, konkurētspējas palielināšanai, inovāciju stiprināšanai, bet uzņēmēji pretī sola kopumā veikt investīcijas 1,2 miljardu eiro apjomā, palielināt rūpniecības eksporta apjomus līdz vienam miljardam eiro, ieguldīt 67 miljonus eiro pētniecībā un attīstībā, kā arī paaugstināt kvalifikāciju 8400 nodarbinātajiem.

Lielākās investīcijas – 345 miljoni eiro sola Latvijas kokrūpniecības federācija, 301 miljonu eiro Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija un 280 miljonus eiro – mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija.

Investīcijas 146 miljonu eiro apmērā varētu veikt Latvijas Būvmateriālu ražošanas asociācija, 97 miljonus eiro – Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija un 54 miljonus eiro – Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm