tv3.lv

Policija brīdina par vairākām Rīgas apkaimēm draudošiem plūdiem

Rīgas pašvaldības policija aicina vairāku apkaimju iedzīvotājiem būt gataviem evakuācijai saistībā ar vairākām apkaimēm galvaspilsētā draudošiem plūdiem, liecina policijas informācija “Facebook”.

17. janvārī 17:40

Vētras dēļ Rīgas ūdenstilpēs ūdens līmenis ir svārstīgs un neparedzams, piemēram, šodien no pulksten 13.00 līdz plkst. 15.00 tas strauji cēlās, taču pēc plkst. 16.00 atkal nokritās. Tādēļ Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes speciālisti aicina iedzīvotājus, kuri dzīvo applūstošās teritorijās stingri sekot līdzi situācijai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielākais plūdu risks pastāv tiem rīdziniekiem, kuri dzīvo Lucavsalā, Vecdaugavā, Dārziņos, kā arī Ķīšezera un Juglas ezera krastos dzīvojošajiem.

Ja situācija pasliktināsies policija aicina iedzīvotājus nekavējoties ziņot pa tālruni 110, lai kārtības sargi applūdušo teritoriju iedzīvotājus varētu laikus evakuēt un nogādāt viesnīcā. Tādā gadījumā jau laikus būtu jābūt gataviem evakuācijai, paņemot līdzi būtiskākās mantas.

Savukārt tos, kam ir iespēja nakšņot citviet, policija aicina šo iespēju vismaz izvērtēt.


Rīgas pašvaldības policijas civilās aizsardzības speciālisti turpina intensīvi monitorēt ūdens līmeni Rīgā, un potenciāliem glābšanas darbiem ir sagatavotas tehnikas vienības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm