tv3.lv

Pie “Stockmann” atklāta mākslinieku veidota, gandrīz divmetrīga ledus skulptūra

Ceturtdien, 11. februārī, pie universālveikala “Stockmann” atklāta un turpmāk ikvienam interesentam apskatāma pašmāju tēlnieka veidota sirds formas ledus skulptūra “Ledus sirds”, “Skaties.lv” informēja “Stockmann” Mārketinga vadītāja Dace Kokina.

2021. gada 11. februārī 13:20

Skulptūru veidojis tēlnieks Kārlis Īle sadarbībā ar ziedu dizaineri Jāni Buševicu. Gandrīz divu metru augstās un metru platās skulptūras izveide, kuras viducī iesaldēti ziedi, prasīja vienu nedēļu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skulptūra būs apskatāma līdz pat brīdim, kamēr gaisa temperatūra ārā saglabāsies zem nulles atzīmes.

Universālveikala ”Stockmann” direktore Dace Goldmane

“Tuvojoties visu mīlētaju dienai – Valentīna dienai, vēlējāmies izveidot kaut ko sirsnīgu un skaistu, lai ikvienu iedzīvotaju uzmundrinātu, iepriecinātu un novēlētu izturību šajā laikā. Ar mīlestību un sirsnību vienam pret otru, pat ja attālināti, varam dot pašlaik tik ļoti nepieciešamo atbalstu un kaut uz mirkli padarīt otra dienu gaišāku un labāku.”

Ikviens interesents aicināts nofotografēties pie skulptūras, ievērojot drošu distanci no apkārtējiem. Gaidāmi arī tematiski konkursi, par kuriem vairāk iespējams uzzināt “Stockmann” sociālo tīklu kontos.

“Stockmann” piedāvā  modes, skaistumkopšanas, mājas un pārtikas produktus. “Stockmann” ir astoņi universālveikali Somijā un Baltijas valstīs, kā arī tiešsaistes veikals stockmann.com.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm