tv3.lv

Pērn ugunsgrēkā pēc sprādziena ražošanas ēkā bojā gājusi reaktora operatore

Rīga, 16.janv., LETA. Pērn 213 cilvēki darbā vietā guvuši smagus miesas bojājumus, kas ir par 28 vairāk nekā aizpērn, kad smagus miesas bojājumus darba vietā guva 185 nodarbinātie, tajā skaitā ugunsgrēkā pēc sprādziena ražošanas ēkā bojā gājusi kāda reaktora operatore, liecina Valsts darba inspekcijas apkopojums.

16. janvārī 12:30

Pēc inspekcijas rīcībā esošās informācijas, pagājušajā gadā nelaimes gadījumos darbā bojā gājuši 32 nodarbinātie, kas ir par desmit vairāk nekā 2020.gadā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Inspekcijas apkopojumā par nelaimes gadījumiem ir arī gadījums, kad ēkas uzraugs pie veikala ieejas, pārbaudot apmeklētājiem Covid-19 sertifikātus, konstatējis, ka veikalā ienācis pircējs, kuram nav sertifikāta. Uz lūgumu pamest telpas pircējs esot reaģējis agresīvi un uzbrucis darbiniekam, kā rezultātā uzbrukumā darbiniekam tika salauzta roka.

Tāpat apkopojumā plašāk skaidroti letālie darba nelaimes gadījumu iznākumi. Vienā no šiem gadījumiem, ražošanas ēkā notiekot sprādzienam, izcēlās ugunsgrēks, kā rezultātā gāja bojā reaktora operatore.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm